Kai produktas jums buvo išsiųstas, sandoris yra baigtas ir nėra grąžinimo galimybės, kadangi visi produktai yra atviro kodo. Visi produktai skirti standartinėms sistemų konfiguracijoms. Jei jūsų sistema yra patobulinta, jūs galite užsakyti papildomai įdiegimo paslaugą.
Jūs būsite atsakingas už tai, kad bet koks jūsų užsisakytas produktas atitinka jūsų reikalavimus ir yra suderinamas su jūsų sistemomis. Kai kurie mūsų produktai yra - nemokami.
Apgailestaujame, kad negalime, bet kokiomis aplinkybėmis grąžinti pinigus, kai produktas buvo išsiųstas jums.
Jei negalite atsisiųsti produkto, turite pranešti mums kuo greičiau. Jei atsisiųstas programinis produktas veikia nekorektiškai, turite informuoti mus el.paštu info@naujasdizainas.com nurodydami problemą ir ftp bei admin prisijungimo duomenis. Jei mes negalime išspręsti problemos per 14 kalendorinių dienų nuo jūsų pranešimo gavimo, galite prašyti raštu grąžinti pinigus. Grąžinamųjų išmokų prašymai turėtų būti siunčiami elektroniniu paštu nurodytu kontaktų skyriuje šiame tinklalapyje arba užsakyme.
Grąžinama produkto kaina, papildomos išlaidos susijusios su produkto pristatymų bei pirkimu nėra grąžinamos.

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.