Svetainės savininkas

Pavadinimas: MB Etorona (toliau – "naujasdizainas.com").
Adresas: Naugarduko 55, LT-03204 Vilnius
Įmonės kodas: 303058385  
Kontaktinis tel.: +370 646 85881.
Kontaktinis el. p.: info@naujasdizainas.com.

MB Etorona yra domeno naujasdizainas.com (toliau – Svetainė) savininkas, suteikiantis interneto naudotojams prieigą prie informacijos apie produktą ir prie kontaktinės formos.

 

Kas yra slapukas?

Slapukas yra mažas failas, sudarytas iš raidžių ir skaitmenų (mažesnis nei 1 kB), kurį mūsų svetainė prašo Jūsų naršyklės (pavyzdžiui, "Internet Explorer", "Chrome", "Firefox", "Safari" ar "Opera") išsaugoti Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Slapukas prisimena Jūsų veiksmus ir prioritetus ir leidžia Jums kaip įmanoma patogiau naršyti mūsų svetainėje. Be slapukų negalėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis. 

Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Kokių rūšių slapukus naudoja naujasdizainas.com?

Slapukai leidžia atpažinti, kad anksčiau lankėtės svetainėje, padeda rinkti statistinius duomenis apie svetainės lankytojų srautą ir sudaro galimybę vartotojui patogiau naršyti svetainėje. Tuo tikslu naujasdizainas.com naudoja šiuos slapukus:

Seanso slapukai. PrestaShop-[numeris] slapukas yra naudojamas mūsų svetainės funkcionalumui palaikyti. Jis leidžia svetainės valdytojui susieti Jūsų veiksmus su naršyklės seansu, kuris, atitinkamai, prasideda ir baigiasi, kai Jūs atidarote ir uždarote naršyklės langą. PrestaShop-[numeris] slapukas yra laikinas ir ištrinamas iš karto, kai uždarote naršyklę.

Nuolatiniai slapukai. "Google Analytics" (_ga, _gat) slapukus naudojame tam, kad analizuodami vartotojų elgseną patobulintume savo svetainę . Šie slapukai suteikia mums tokios informacijos kaip svetainės lankytojų skaičius, jų aplankyti puslapiai ir bendra mūsų svetainėje praleisto laiko trukmė. Visa informacija, surinkta naudojant _ga ir _gat slapukus, yra sujungiama su gauta panašia kitų lankytojų informacija, todėl ji yra anonimiška. Mes neidentifikuojame individualių lankytojų. _ga slapuko galiojimas baigiasi po dvejų metų, o _gat slapuko – jau po dešimties minučių.

Duomenų apsauga

Pagal Duomenų apsaugos reglamento nuostatas, naudotojas aiškiai sutinka, kad "naujasdizainas.com" tvarkytų jo asmens duomenis pagal privatumo strategijos, su kuria sutiko, sąlygas. "naujasdizainas.com".

"naujasdizainas.com" apdoroja duomenis šiais tikslais: (i) identifikuoti teikiamų paslaugų naudotoją ir suteikti prašomą informaciją; ir (ii) rinkos ir statistiniams tyrimams įvairiomis priemonėmis, įskaitant elektroniniu paštu arba trumpąja žinute, atlikti. Naršymo Svetainėje metu serveriai nustato vartotojo IP adresą, kuris naudojamas tik statistiniais tikslais.

Vartotojas aiškiai įgalioja "naujasdizainas.com" atskleisti, arba, esant būtinybei, perduoti asmens duomenis ir kitą informaciją, kurią naudotojas pateikė užklausos metu, siekdamas laikytis tikslo suteikti vartotojui reikiamą informaciją. Asmens duomenys gali būti priskirti arba perduoti trečiosioms šalims skirtingose šalyse, tarp kurių gali būti ir šalių, kurios gali neužtikrinti reikiamo apsaugos lygio, kurio reikalaujama pagal Lietuvos respublikos asmens duomenų apsaugos įstatymą bei kitus Europos sąjungos įstatymus ir teisės aktus.

"naujasdizainas.com" stengsis užtikrinti aukštą duomenų saugumo lygį, naudodama technines ir organizacines priemones, atitinkančias reikiamą ir įstatymuose numatytą duomenų apsaugos lygį, kad būtų išvengta šių duomenų praradimo, piktnaudžiavimo jais, jų pakeitimo ir nesankcionuotos prieigos prie jų.

Naudotojai, kurių asmens duomenys buvo renkami, galės naudotis prieigos prie savo asmens duomenų, jų taisymo, panaikinimo ir užginčijimo teise, taip pat, jei reikia, ir asmens tapatybės kortelės duomenimis nemokamai, rašydami pirmiau minėtu adresu arba elektroniniu paštu, nurodytu skiltyje "Svetainės savininkas".

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Elektroninės rinkodaros pranešimai

Naudotojas, sutinkantis su šios privatumo strategijos nuostatomis ir naršantis Svetainėje, aiškiai suteikia leidimą "naujasdizainas.com" visomis ryšio priemonėmis, įskaitant elektronines ryšio priemones, pateikti komercinę informaciją apie teikiamas paslaugas ir produktus.

Šio proceso tikslas – suteikti reikiamą informaciją ir atlikti rinkos tyrimų bei statistinius tyrimus. 

Kada naujasdizainas.com naudoja slapukus?

Jei savo naršyklėje nesate pasirinkę nustatymo nepriimti visų ar tam tikros rūšies slapukų, slapukai bus sukurti iš karto, kai apsilankysite mūsų svetainėje.

Kaip galima išjungti slapukus?

Dauguma naršyklių leidžia Jums valdyti slapukus per jų nustatymų parinktis. Jei nenorite priimti slapukų, savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymą nepriimti visų slapukų arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas.

Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukų parinktis populiariausiose naršyklėse, galima rasti čia:

Prekė pažymėta
Prekė įkelta į palyginimą

Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Be slapukų mūsų tinklalapio paslaugos, kurioms būtini funkcionalumo, naudojimo analizės ir reklamos įrankiai, negalėtų būti teikiamos.
Toliau naršydami mūsų svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti.